⁠   ⁠  ⁠
הצטרפו
עכשיו!

מי אנחנו

"התאוֹררות - התנועה להתחדשות ישראלית״, היא תנועת שטח א-מפלגתית המציעה תוכנית מעשית לבניית כוח אזרחי משפיע, שיחזיר את האזרח והאזרחית הישראלים למרכז הדמוקרטיה. התנועה שמה לעצמה מטרה ליזום, להוביל ולתמוך ביוזמות לקידום ציונות, דמוקרטיה, ליברליזם, שוויון וסולידריות, ולחיזוק ערכי מגילת העצמאות בציבור הישראלי.

התנועה קמה בתחילת 2023, אחרי הבחירות, על בסיס ההבנה שאת המשבר בחברה הישראלית ניתן לצלוח באמצעות תיקון עמוק מלמטה, מהעם, ובנייה של סיפור מכונן חדש - כזה שיבטיח את קיומה של מדינת ישראל כמדינת העם היהודי, ובה בעת כמדינה חופשית, שוויונית ודמוקרטית לכל אזרחיה.

לאחר מחדל ה-7 באוקטובר, התנועה התגייסה לתמוך בעורף, ובעיקר בחקלאות בקהילות עוטף עזה. במהלך 2024, התנועה מתוכננת להמשיך לגדול, לאגד תחתיה קהלים חדשים ולהשפיע על פני המדינה באמצעות מימוש אידאולוגיה מעשית

"התאוֹררות" פונה לכל האזרחים המחזיקים בתפיסת עולם דמוקרטית וליברלית, ללא קשר לשיוכם הפוליטי: הצטרפו אלינו! אנו נכנסים לעידן חדש, עידן של הכרעות בסוגיות הגורליות לקיומנו הלאומי. זה הזמן לבנות את התנועה ההמונית הרחבה שתחזיר את הכוח לאזרחי ישראל.

״ישראל נמצאת במשבר היסטורי. קיומה כמדינה יהודית ודמוקרטית בסכנה, ושחיתות שלטונית מחריבה אותה מבפנים. בתוך המשבר, מתעורר כוח חדש: אלפי אזרחים מסורים שאינם מוכנים לוותר על עתיד טוב יותר למדינה. עלינו לתרגם את האנרגיות שנוצרו במאבק על הדמוקרטיה לכוח אזרחי משפיע. זה הזמן להכריע. מתחילים לבנות עכשיו את היום שאחרי.”

יאיר גולן, מייסד התאוֹררות

התאוֹררתי!

גם אני רוצה הנהגה שמחויבת לאמנת ״אוֹרות הדרך״
תודה שהצטרפת!

הצטרפו גם לקהילת התאוררות בוואטסאפ כאן
אוי, אולי עוד לא התאוררתם ;) מלאו את כל השדות בשביל להירשם
להצטרף לקבוצת הווצאפ
מדיניות פרטיות
התאוררות בעד הדורות הבאים בע״מ (חל״צ)
טלפון 050-4785088
מס׳ ארגון 516792892
כפר גלעדי 18 תל-אביב, ישראל